sala

Udane i mniej udane pomysły na wystrój sali weselnej

Sala weselna jest teraz etykietą całej ceremonii. To, jak jest ona wystrojona świadczy o poziomie nadchodzącej zabawy. Jest to temat bardzo trudny i wymagający. Najlepiej poradziłby sobie z tym profesjonalista, ale co, jeśli fundusze nie starczają na jego opłacenie? Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, a czego unikać. Właśnie te kwestie poruszymy w tym artykule.

Lokowanie produktu

Niezależnie od tego, jak będzie nakryty stół, jakie będą obrusy, zastawy, sztućce i finezyjnie poskładane serwetki, jeśli postawimy butelki z nazwami marek to zniszczymy całą, ciężką pracę włożoną w projektowanie wnętrza. Oczywiście, kolorowe napoje są lubiane przez wszystkich i dobrze jest nimi częstować gości, jednak nie muszą świecić swoją nazwą na pięknie wyszykowanym stole. Dobrym rozwiązaniem jest przelanie napojów do eleganckich naczyń, lub karafek. To samo tyczy się reklamowania firm, które pomogły w organizacji wesela. Banery z nazwami zespołu weselnego, cateringu, agencji fotograficznej stanowią błąd, który zabije klimat przygotowanego miejsca. Warto pamiętać i wykorzystywać argument zwolenników reklam, że najlepszą promocją jest marketing szeptany i właśnie w taki sposób możemy polecić usługi, z których korzystamy.

Oświetlenie

lights

Forma oświetlenia jest istotna w każdym przypadku. Nieważne, czy jest to dom, sklep, korytarz, czy sala zabawowa. Oświetlenie musi być profesjonalnie dobrane. Dlatego na sali weselnej uciekajmy od ostrego, białego światła, lub tego w formie LED. W cenie jest światło słoneczne i te o ciepłych barwach, lub pochodzące od świeczek. Nie nadużywajmy też kolorowych świateł, jak te na dyskotekach. Pamiętajmy, gdzie jesteśmy i co świętujemy.

Moda

Styl rustykalny jest obecnie bardzo popularny. Dlaczego by więc nie wykorzystać go do wystroju sale weselnej? Do tej pory jego wykorzystanie ograniczało się do zaproszeń weselnych. Jednak staromodny wystrój wnętrza będzie sukcesem, jeśli zostanie on zaplanowany z rozsądkiem. Aby samemu stworzyć taki wystrój skupmy się na wszystkim, co ma pochodzenie naturalne. Najpopularniejsze atrybuty to papier eko, juta, koronki, drewno, sznurki. Styl rustykalny ma 4 najważniejsze kolory: biały, zielony, brązowy, oraz czerń. Kwiaty, mnóstwo kwiatów to akcent, na który warto postawić.

Dodatki

kwiaty

Jednym z dodatków, który może urozmaicić stoły są krzesła przeznaczone tylko dla pary młodej. Mogą być większe, bardziej zdobione od innych krzeseł. Mogą przypominać trony. Dywan jest dodatkiem, którego powinniśmy unikać na sali weselnej. Jest on jedynie dozwolony w korytarzach i przez wejściem, by nie wnosić brudu na parkiet. I najważniejsze- nie może on mieć żadnych wzorków. Jeśli jednak dywan jest nie do ruszenia, warto zainwestować w ozdoby pod sufitem tak, aby odwracały uwagę od podłoża.

Przy współpracy z https://zielinskiart.pl/bizuteria-na-zamowienie-warszawa/, gdzie można zamówić pierścionki zaręczynowe na zamówienie.

Podobne publikacje