nails

Jak utwardzić paznokcie domowym sposobem?

Paznokcie mają to do siebie, że kiedy są choć trochę zaniedbane, zaczynają się łamać i brzydko wyglądać. Kobietom zawsze zależy na ładnym kształcie paznokci. Tylko jak mają je modnie ukształtować, skoro płytka łamie się w najmniej odpowiednim momencie i miejscu. Dlatego wiele pań rozgląda się za sposobem utwardzania paznokci i to najlepiej domowymi sposobami. Takich jest sporo.

Oliwa

Jedną ze sprawdzonych metod jest moczenie paznokci w oliwie z oliwek. To jest całkiem proste do zrealizowania. Wystarczy wlać oliwę do głębokiego naczynia i podgrzać. Następnie należy włożyć palce do oliwy, tak by zamoczyć całe paznokcie. Taki zabieg trzeba powtarzać i to najlepiej 2 razy w tygodniu. Tyle wystarczy, aby z biegiem czasu uzyskać naprawdę twarde paznokcie. Dzięki temu będą się ładnie prezentować przez długi, długi czas. Wystarczy tylko je modelować, skracać, malować i wykonywać inne czynności, które z pewnością przyczynią się do utrzymania paznokci w oczekiwanym stanie. Oczywiście można też kupić specjalne preparaty do tego samego celu, ale oliwę z oliwek ma prawie każdy w swoim domu, więc to by było najlepsze rozwiązanie i przede wszystkim to jest w stu procentach domowy sposób.

dłoń

Stan paznokci

Wiele kobiet ubolewa nad stanem swoich paznokci. Kobiety skarżą się, że ich paznokcie ciągle się łamią. Nie podoba im się to, ale zbytnio nic z tym nie robią. A tak naprawdę niewiele potrzeba, aby osiągnąć cel, czy oczekiwany efekt. Powyżej jest tego przykład. Takich domowych sposobów jest jeszcze zdecydowanie więcej.

Podobne publikacje